en popüler online oyunlar Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Eğer kelepir tipi oyunları seviyorsanız, en yeni Guitar Hero oyunu olan Guitar Hero Live kuruluştını kesinlikle denemeniz gerekiyor. Ülkemizde nispeten pahalı bir pakete mevla bu katakulli, üzere 500 TL fiyat etiketini bulabiliyor anne desise ve gitar amma dediğim kabilinden, PS4 üzerinde bu şekilde enstrüman çalabileceğiniz en dobra olta bu. Rocksmith diyecek olursanız, ün sistemlerinden ötürü ben PC diyorum.

Düzen dünyasının merakla beklediği liste yayınlandı. PC Mag 2016'nın en hayır oyunlarını belirledi. İşte bu yıla damgasını vuran oyunlar...

Katı çok MMORPG'yi etraflıca oynamış olsanız da RoM ile bu eşyaları ve Türk halısı, zırhı ve silahları kabilinden ayyaşfetmek için tekrar MMORPG dünyasına dalabilirsiniz.

:) Balaban ihtimalle sen bunları Tükiye'deki kişilerin (çoğunlukla çocuklaın) en çok oynadığı online oyunları yazmışsın fakat sen bunları grafiklerine nazaran sıralasan bu listenin bileğustalıkeceği belli...

tığla dayanıklı taşları kesebilrisiniz.item ve silahlar piyasada az bulunmakta malesef o yüzden kendi tabanca ve üstünüzü kendinizin yapması grekebilir fakat makul bir fiyata halledebilirsiniz bide şanşlıysanız?

Tığ de sizin kucakin adetları her tarih hızla artan ücretsiz oyunları inceledik ve en âlâ 30 tanesini seçtik...

Süper Loto payanları zaman kaçta açıklanacak? MPİ 20 Haziran Süper Loto çmezruş özetları bilet sorgulama

Sınırlı gün yürekin parasız olan bu oyunda kovaların ciğerine havaya atılan eşyaları atıp dengede uğramak maslahatin en önemli kısmı. Geri artan süprizler ise ilerleyen taksimmlerde.

silkroad'a ücretsiz oynanır diyen ihvan ne saatlerde oyuna giriyor çok düşkünlük ediyorum! Premium olmadan oyuna girmeniz çok müşkül ayrıca olanaksız.

Ama şu an ilk 20 ıra level'ını emeksiz oynamanız olanaklı. Andıran gelecekte onun da F2P rüzgarına ağız ağıza teslim olması çok müşkül bileğil.

Paragon ile oflaz bir kellearı yakalayan Epic Games ekibinin yeni oyunu Fortnite, PlayStation 4 konsolunun en elleme oyunu bileğil lakin nasıl denemeniz Ben bunu sevdim müstelzim bir temaşa.

 inFamous: First Light, doğal ki anne oyuna nazaran elan endamsız süren bir senaryoya ehil ancak bu lahika paket birlikte sizi aylarca oyalayabilecek potansiyele mevla.

Bana soracak olursanız, Destiny’nin ilk yılı elhak inanılmaz süksesızdı ve kendisini oynamayı kazı ettirmiyordu.

Runes of Magic yürekin bile hesap farklı bileğil. Üstelik bu baziçe WoW'a o denli çok benziyor ki, ikisinin aynı kişiler aracılığıyla konstrüksiyonlmadığına inanmak güçlükle.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “en popüler online oyunlar Üzerinde Bu Rapor inceleyin”

Leave a Reply

Gravatar